Ansatte

Ansatte i Permisjon

Inger- Johanne Øi

Stilling: Pedagogisk leder
992 04 744
ingoi@egenesidrettsbarnehage.no

Anja Hoff

Stilling: Barnehagelærer
995 99 157

Flikk Flakk

Elena Tsenkina

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Erik Askeland

Stilling: Vikar

Tone Boland

Stilling: Pedagogisk medarbeider
992 04 744
Tonbol@egenesidrettsbarnehage.no

Grethe Haave Andreassen

Grethe Haave Andreassen

Stilling: Virksomhetsleder
924 31 679
styrer@egenesidrettsbarnehage.no

Piruett

Piruett

Trine Andreassen

Stilling: Pedagogisk leder
992 04 746
Triand@egenesidrettsbarnehage.no

Mina Torsteinbø

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
992 04 746
Mintor@egenesidrettsbarnehage.no

Rulle

Christine Netteland

Stilling: Pedagogisk leder
992 04 743
chrnet@egenesidrettsbarnehage.no

Tone Lunde

Stilling: Pedagogisk medarbeider
992 04 743
Tonme@egenesidrettsbarnehage.no

Salto1

Brit Reidun Hetland Aase

Stilling: Kokk
992 04 750
post@egenesidrettsbarnehage.no

Brit Reidun er også kokken på huset.

Filip Beenfeldt

Stilling: Pedagogisk leder
992 04 747
Filbee@egenesidrettsbarnehage.no

Marita Winterstø Olsen

Stilling: Pedagogisk medarbeider
992 04 747
marols@egenesidrettsbarnehage.no

Erik Johannesen

Stilling: Pedagogisk medarbeider
992 04 750
Erijoh@egenesidrettsbarnehage.no

Salto2

Brit Reidun Hetland Aase

Stilling: Kokk
992 04 750
post@egenesidrettsbarnehage.no

Brit Reidun er også kokken på huset.

Filip Beenfeldt

Stilling: Pedagogisk leder
992 04 747
Filbee@egenesidrettsbarnehage.no

Marita Winterstø Olsen

Stilling: Pedagogisk medarbeider
992 04 747
marols@egenesidrettsbarnehage.no

Erik Johannesen

Stilling: Pedagogisk medarbeider
992 04 750
Erijoh@egenesidrettsbarnehage.no

Spagat

Karen Victoria Svendsen

Stilling: Pedagogisk leder
992 04 745
Karsve@egenesidrettsbarnehage.no

Ingrid Håvarstein

Stilling: Pedagogisk medarbeider
992 04 745
Inghed@egenesidrettsbarnehage.no

Silje Henningsen

Stilling: Pedagogisk medarbeider
992 04 745
Silhen@egenesidrettsbarnehage.no

Spagat

Sprint

Charlotte Klementsen

Stilling: Pedagogisk medarbeider
992 04 748
chatun@egenesidrettsbarnehage.no

Kamilla Synnevåg Kvarven

Stilling: Pedagogisk leder
992 04 748
kamsyn@egenesidrettsbarnehage.no

Henriette Fjermestad

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Vikar

Sissel Hodnefjeld

Stilling: Assistent

Sissel er vår faste vikar

Simon Thorheim

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Andre ansatte

Webansvarlig Egenes Idrettsbarnehage AS

Stilling: Annet

Khadija Rihani

Stilling: Kjøkkenassistent
Kharih@egenesidrettsbarnehage.no