Ansatte

Ansatte i Permisjon

Flikk Flakk

Elena Tsenkina

Stilling: Assistent

Inger- Johanne Øi

Stilling: Pedagogisk leder
992 04 745
ingoi@egenesidrettsbarnehage.no

Tone Boland

Stilling: Pedagogisk medarbeider
992 04 743
Tonbol@egenesidrettsbarnehage.no

Grethe Haave Andreassen

Khadija Rihani

Stilling: Kjøkkenassistent
Kharih@egenesidrettsbarnehage.no

Grethe Haave Andreassen

Stilling: Virksomhetsleder
924 31 679
styrer@egenesidrettsbarnehage.no

Piruett

Piruett

Trine Andreassen

Stilling: Pedagogisk leder
992 04 746
Triand@egenesidrettsbarnehage.no

Mina Torsteinbø

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
Mintor@egenesidrettsbarnehage.no

Ine Meling

Stilling: Pedagogisk medarbeider
922 04 746
inemel@egenesidrettsbarnehage.no

Rulle

Christine Netteland

Stilling: Pedagogisk leder
992 04 744
chrnet@egenesidrettsbarnehage.no

Tone Lunde

Stilling: Pedagogisk medarbeider
992 04 746
Tonme@egenesidrettsbarnehage.no

Salto1

Filip Beenfeldt

Stilling: Pedagogisk leder
992 04 747
Filbee@egenesidrettsbarnehage.no

Marita Winterstø Olsen

Stilling: Pedagogisk medarbeider
408 71 114
marols@egenesidrettsbarnehage.no

Erik Johannesen

Stilling: Pedagogisk medarbeider
992 04 750
Erijoh@egenesidrettsbarnehage.no

Salto2

Filip Beenfeldt

Stilling: Pedagogisk leder
992 04 747
Filbee@egenesidrettsbarnehage.no

Marita Winterstø Olsen

Stilling: Pedagogisk medarbeider
408 71 114
marols@egenesidrettsbarnehage.no

Erik Johannesen

Stilling: Pedagogisk medarbeider
992 04 750
Erijoh@egenesidrettsbarnehage.no

Spagat

Karen Victoria Svendsen

Stilling: Barnehagelærer
992 04 745
Karsve@egenesidrettsbarnehage.no

Ingrid Håvarstein

Stilling: Pedagogisk medarbeider
992 04 745
Inghed@egenesidrettsbarnehage.no

Silje Henningsen

Stilling: Pedagogisk medarbeider
992 04 745
Silhen@egenesidrettsbarnehage.no

Spagat

Sprint

Kamilla Synnevåg Kvarven

Stilling: Pedagogisk leder
992 04 748
kamsyn@egenesidrettsbarnehage.no

Henriette Fjermestad

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider

Vikar

Sissel Hodnefjeld

Stilling: Assistent

Sissel er vår faste vikar

Simon Thorheim

Stilling: Pedagogisk medarbeider

Andre ansatte

Webansvarlig Egenes Idrettsbarnehage AS

Stilling: Annet

Brit Reidun Hetland Aase

Stilling: Kontormedarbeider
post@egenesidrettsbarnehage.no

Brit Reidun er også kokken på huset.